Dlaczego warto? - Centralne odkurzanie | Odkurzacze centralne - Borysowski.eu

MENU
MENU
Przejdź do treści

Zasada działania.
Jednostka centralna jest zainstalowana w jednym, dogodnym dla użytkownika miejscu. Sieć rur łączy ją z gniazdami ssącymi rozlokowanymi w łatwo dostępnych punktach całego mieszkania lub domu. Naciśnięcie przycisku w uchwycie węża elastycznego lub wprowadzenie jego końcówki do gniazda, powoduje uruchomienie systemu. Wąż o długości 7 lub 9 metrów zakończony odpowiednią szczotką lub ssawką dociera do każdego miejsca w domu.

Powietrze z kurzem jest zasysane do jednostki, skąd po oczyszczeniu wyrzucane jest na zewnątrz budynku. Opróżnianie zbiornika co 5 - 6 miesięcy. Moc ssąca zawsze na tym samym poziomie. Nie występuje problem hałasu. Jednostka posiada dźwiękochłonną obudowę i zamontowana jest w oddalonym pomieszczeniu.

Nie ma kontaktu z kurzem.
Twoja przeglądarka internetowa nie jest przystosowana do odtwarzania tego filmu.<br /><br />Objerzyj go na ekranie normalnego komputera ze zaaktualizowaną przeglądarką.
Bezdotykowe opróżnianie zbiornika kurzu.

+ Łatwość użytkowania.

Uruchamia się automatycznie. Wystarczy włożyć końcówkę węża do gniazda lub wcisnąć przycisk w uchwycie. Centrala ssąca otrzyma wówczas sygnał, powodujący jej uruchomienie. Sprzątanie jest łatwe, ponieważ użytkownik posługuje się tylko wygodnym, lekkim i długim wężem ssącym, zapewniającym dotarcie do każdego miejsca.


+ Prosta obsługa.
Nasze centralne odkurzacze
wykorzystują cyklon z dodatkowym wkładem poliestrowym. Nie wymagają zatem uciążliwych prac konserwacyjnych. Wystarczy, średnio, raz na pół roku wypłukać filtr pod bieżącą wodą. Takich samych  odstępów czasu wymaga opróżnianie zbiornika kurzowego, w którym, wyłącznie dla wygody użytkownika, można umieścić zwykły worek foliowy.

Czynności serwisowe są bardzo łatwe.
Twoja przeglądarka internetowa nie jest przystosowana do odtwarzania tego filmu.<br /><br />Objerzyj go na ekranie normalnego komputera ze zaaktualizowaną przeglądarką.
Oczyszczenie / wypłukanie filtra średnio co 5-6 miesięcy.

Podwyższa poziom życia!


+ Brak hałasu.
Nasz centralny odkurzacz nie
hałasuje tak jak przenośny ponieważ jest on umieszczony w oddalonym, zamkniętym pomieszczeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w mieszkaniu słychać tylko niewielki szum powietrza. Nie przeszkadza to w prowadzeniu rozmowy, słuchaniu muzyki czy we śnie innych domowników.


+ Gotowość do pracy.
Nasze centralne odkurzacze cykloniczne są zawsze gotowy do pracy.
Nie wymagają ciągłej
wymiany worków filtrujących, tak jak ma to miejsce w przypadku odkurzaczy starego typu. Nasz system filtracji, zapewnia skuteczność ssania niezależnie od stopnia zapełnienia zbiornika kurzu. Moc ssąca pozostaje na stałym, wysokim poziomie przez wiele miesięcy, nie tak, jak ma to miejsce w przypadku innych odkurzaczy, gdzie odkurzanie jest skuteczne tylko bezpośrednio po wymianie worka kurzowego.


+ Bez przenoszenia odkurzacza.
Nasz odkurzacz centralny jest wygodny w użyciu ponieważ
nie ma potrzeby jego przenoszenia. Jest przeciwieństwem ciężkiego, obijającego meble i zajmującego dużo miejsca, odkurzacza przenośnego.


+ Bezpieczeństwo
Napięcie 230V dociera tylko do jednostki centralnej. Gniazda ssące sterowane są jedynie bezpiecznym dla człowieka napięciem 12V.

Korzystny dla portfela!


+ Mniej prądu.

Nasz odkurzacz centralny wyposażony jest w specjalny system filtracji. Zapewnia on odpowiednią skuteczności odkurzania, wymaga znacznie mniejszym zużyciu energii w porównaniu z innymi odkurzaczami.


+ Materiały eksploatacyjne?
Nasze centralne odkurzacze nie wymagają ciągłego dokupowania materiałów eksploatacyjnych. Wkład filtrowy należy wypłukać
pod bieżącą wodą raz na pół roku, a jego wymiana może być konieczna po 3 - 4 latach użytkowania. Zbiornik kurzu nie wymaga używania specjalnych worków a kurz może być gromadzony bezpośrednio w lekkim i łatwym do opróżnienia pojemniku.


+ Mniej czasu na sprzątanie.
Nasze odkurzacze centralne dzięki skuteczności ssania, definitywnemu usuwaniu kurzu z pomieszczeń
oraz prostej obsłudze wymagają średnio o 25 % mniej czasu w porównaniu do odkurzacza przenośnego. Daje to konkretne oszczędności finansowe szczególnie w przypadku korzystania z usług personelu.

Korzystny dla zdrowia!

+ Definitywnie usuwany kurz.

Nasze centralne odkurzacze
skutecznie eliminują z pomieszczeń kurz zawierający niebezpieczne dla zdrowia roztocza i bakterie. Brudne powietrze jest filtrowane a następnie wyrzucane na zewnątrz budynku.
Inne odkurzacze, nawet te wyposażone np. w filtry wodne, z jednej strony zasysają kurz, a z drugiej strony, po lepszym lub gorszym przefiltrowaniu wypuszczają je z powrotem do tego samego pomieszczenia.

+ Wymiana powietrza.
Nasz odkurzacz centralny przyczynia się do oczyszczania, wymiany powietrza w pomieszczeniach, usuwając z nich roztocza i inne alergeny, znacząco poprawiając poziom higieny życia.

+ Eliminacja przyczyn alergii.
Nasze centralne odkurzacze
nie dopuszczając do zbierania się w mieszkaniu kurzu oraz eliminując z niego szkodliwe alergeny zawarte np. w mikropyłach roślinnych czy sierści zwierząt, znacząco minimalizują,
możliwość wystąpienia alergii.
+ Bezpieczeństwo
Napięcie 230V dociera tylko do jednostki centralnej. Gniazda ssące sterowane są jedynie bezpiecznym dla człowieka napięciem 12V.


Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,
Wróć do spisu treści